21 лютого 2018 року відбудеться науково-практичний семінар

(початок о 9.00 аудиторія № 417)

Семінар проводиться під егідою адміністрації академії, під патронатом департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації та за підтримки Полтавської обласної громадської організації «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба»

До участі в семінарі запрошуються представники підприємств агропромислового комплексу Полтавської області різних форм власності.

У ході проведення семінару плануються доповіді:

«Інноваційні можливості інформаційної системи обліку, аналізу та планування діяльності аграрного підприємства на платформі Soft.Farm» (доповідач доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, к.т.н., доцент Уткін Юрій Вікторович)

«Переваги застосування інформаційної системи електронних торгів AGROXY для реалізації продукції рослинництва» (доповідач професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, к.ф.-м.н., доцент Копішинська Олена Петрівна)

«Системи контролю діяльності аграрного підприємства на основі супутникових систем обробки даних» (доповідач директор ТОВ «ВЮСТ» Позняков Олексій Олексійович)

«Телематична система JDLink - інструмент дистанційного контролю, аналізу і діагностики самохідної техніки фірми John Deere» (доповідач технічний радник з систем AMS компанії «Агрістар» Федишин Олександр Михайлович)

«Застосування ERP системи для автоматизації свинокомплексу аграрного підприємства на платформі Універсал 7» (доповідач директор ТОВ «Інфосвіт ІТ сервіс» Бондаренко Олег Михайлович)

«Фінансовий лізинг для сільськогосподарських виробників від ПАТ «ПУМБ» (доповідач начальник управління лізингу банку Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) Руденко Володимир Анатолійович (центральний офіс м. Київ).

Засобами системи відеоконференцзв’язку в семінарі візьмуть участь ментор інформаційної системи Soft.Farm Кондратюк Микола Іванович та директор ТОВ «АГРОКСІ Україна» Дресвяннікова Наталія Анатоліївна.

У ході проведення семінару планується практична діяльність учасників семінару по роботі із інструментами інформаційних систем на технічних засобах під керівництвом викладачів кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій та представників центру підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm».

Семінар проводиться за підтримки адміністрації мережі магазинів Moyo.Ua.

Мітки: