Навчальна екскурсія для студентів Хорольського агропромислового коледжу ПДАА

21 березня 2019 року відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового інституту інформаційних та інноваційних освітніх технологій Полтавської державної аграрної академії  організував для студентів 3 курсу Хорольського агропромислового коледжу ПДАА навчальну екскурсію з дисципліни «Технологія в галузях тваринництва», викладачем якої є Казьоннова Наталія Миколаївна.

Здобувачів освіти гостинно зустріли на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

Декан факультету, доктор сільськогосподарських наук, професор Поліщук Анатолій Анатолійович розповів гостям про історію та сьогодення факультету і провів цікаві оглядові екскурсії.

Побували гості і на практичному занятті у професора кафедри технології виробництва продукції тваринництва Усенко Світлани Олексіївни де дізналися, як проводиться взяття промірів у домашньої птиці.

Особливий інтерес в здобувачів освіти викликала кафедра харчових технологій, на якій їх ознайомили з лабораторіями по переробці м’яса і молока.

Також гості відвідали навчальну ферму (віварій) та єдиний в світі музей гирьового спорту аграрної академії.