Навчальна практика "Гігієна тварин"

19 червня 2019 року студенти 2 курсу факультету ветеринарної медицини  в рамках навчальної практики з дисципліни «Гігієна тварин» відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

За проханням закладу студенти допомогли працівникам центру провести профілактичні щеплення поголів’я кролів проти міксоматозу та геморагічної хвороби.

Працівники центру провели  для студентів оглядову екскурсію, під час якої показали живий куточок, пташник, крільчатник, вольєри (для страусів,  поні) та  розповіли про гігієнічні  умови утримання різних видів тварин і птиці й особливості  догляду за ними.

Щиро дякуємо працівникам Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за чудову екскурсію та плідну співпрацю !