Наймасштабніший інтелектуально-розважальний захід 2018 року

Чоловічий розум VS. Жіноча логіка – фінал
АгроІнтуїція – фінальна гра

«Такого в Аграрці ще не було! Наймасштабніший інтелектуально-розважальний захід 2018 року» -
саме під таким лозунгом пройшов відбірковий тур гри “АГРОІНТУЇЦІЯ”, організатором якого виступила Комісія з питань освіти, науки та законності за підтримки адміністрації факультету Економіки та менеджменту.
1 етап, який відбувся 18 жовтня о 13:00 відзначився своєю несхожістю і неординарністю. Отже, давайте підведемо короткі підсумки, що таке АгроІнтуїція,  в цифрах:

• 40 гравців та 40 питань;
• 4 тури та 3 години гри;
• 110 варіантів відповідей та понад 1200 оброблених бланки;
• 1 рік на підготовку та лише 10 секунд на кожне питання;
• 2 фіналісти та 8 організаторів.

Загалом з-поміж 40 учасників відбіркового туру до фіналу дійшли лише двоє з найрозвиненішими дівочою інтуїцією та чоловічим розумом!
23 жовтня 2018 року в 5 корпусі відбувся фінал наймасштабнішого інтелектуально-розважального заходу «АгроІнтуїція» 2018!

Двоє учасників – Савченко Олег та Чеверда Вікторія разом із власними групами підтримки намагалися визначити ролі 13 незнайомців – людей, чиї вміння, навички та минуле просто дивували!

Запрошені гості – люди, які начебто знайомі кожному, але насправді ховають в собі унікальні навички, цікаві вміння та раніше невідомсі таланти!
Це студенти, які:

•  катались на слонах,
  •  складають кубик Рубіка за 1 хвилину,
  •  змінювали прізвище,
  •  плетуть морські вузли,
  •  створюють пластилінові мультфільми,
  •  тривалий час жили за кордоном і тд.
Для наглядного підтвердження приналежності до тієї чи іншої категорії учасники не лише відповідали на питання а і з впевненістю продемонстрували свої вміння!
Здавалося, що спочатку все дуже легко, адже деякі з категорій були очевидними з наглядними підказками, через що фіналісти трохи розслабилися. Та після шостої категорії все пішло абсолютно навпаки: помилка за помилкою.
За правилами нашого шоу, не обов’язково правильно відповідати на всі категорії, достатньо просто почекати, доки суперник дасть неправильну відповідь, та всі його зароблені бали перейдуть іншому учаснику. Так ставалося понад 8 разів, доки врешті-решт вдалося визначити до якої категорії належить кожен з запрошених гостей.

Звання найдогадливішого в Полтавській державній аграрній академії, титул переможця та кубок АгроІнтуїції отримала Чеверда Вікторія разом зі своєю групою підтримки!
Але переможених та програвши в даній грі немає! Тому вітаємо Савченка Олега разом з його групою підтримки з заслуженим 2 місцем!

Захід даного формату надзвичайно сподобався не лише учасникам та запрошеним гостям, а й глядацькій залі, тому Комісія з питань освіти, науки та законності дає гарантію, що захід проходить не в останнє!!!

Ми у соціальних мережах:
• Telegram: t.me/fem_news