Нові перемоги наукової школи професорки Ірини МАРКІНОЇ

21–22 квітня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Державного університету «Одеська Політехніка» проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Захід відбувався на платформі ZOOM у форматі відеоконференції.

Здобувачка вищої освіти 3 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Шульга Вікторія Юріївна під керівництвом д. е. н., професорки, завідувачки кафедри менеджменту Маркіної Ірини Анатоліївни представила до захисту наукову роботу на тему «Маркетинговий менеджмент у зовнішньоекономічній діяльності аграрних підприємств».

За підсумками галузевої конкурсної комісії на підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції здобувачка вищої освіти 3 курсу ОПП «Менеджмент підприємства» спеціальності 073 «Менеджмент» Вікторія Шульга стала переможницею та отримала дипломи ІІІ ступеня.

Вітаємо студентку із перемогою у конкурсі! Зичимо подальших наукових здобутків!

Мітки: