Новий день – нові перемоги!

У рамках проведення ІІ туру було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2019–2020 навчальному році зі спеціальності 073 Менеджмент спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції».

На розгляд членів журі конкурсу подано 103 студентські наукові роботи, авторами яких стали 164 здобувачі вищої освіти із 44 закладів вищої освіти України.

Наукова робота здобувачів вищої освіти 2 курсу 1 групи скороченого терміну навчання спеціальності 073 Менеджмент Романової Олени Володимирівни та Шабельника Сергія Сергійовича «Оцінка конкурентоспроможності підприємства в умовах бізнес-середовища», виконана під керівництвом к.е.н., старшого викладача кафедри менеджменту Олійник Аліни Сергіївни, посіла І місце.

Щиро вітаємо з перемогою здобувачів вищої освіти та викладачів кафедри менеджменту! Зичимо міцного здоров’я та нових наукових звершень!

Мітки: