Оголошується початок щорічного конкурсу соціальної реклами «СоцРенесанZ»!

Не будь байдужим до соціальних проблем нашої країни, почни їх вирішення з висвітлення!

Оголошується початок щорічного конкурсу соціальної реклами «СоцРенесанZ», що направлений на висвітлення і подолання негативних явищ у суспільстві.
Конкурс проводиться для учнівської та студентської молоді з 20 березня по 03 травня 2019 року на базі кафедри маркетингу Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава, вул. Сковороди 1/3).
Учасником конкурсу може стати кожен студент, учень  або група з 2-5 осіб за умови своєчасного подання роботи з дотриманням вимог щодо змісту та тематики. Кількість робіт не обмежена, участь безкоштовна.
Напрям конкурсу – СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА. Переможці будуть визначатися у  двох вікових групах – учнівській та студентській серед робіт, представлених в наступних номінаціях:
– відео чи аудіо ролик;
– поліграфічні рекламні матеріали (буклети, листівки, плакати);
– ембіент реклама (реклама у зовнішньому середовищі).
Вимоги до оформлення робіт:
1. Відео реклама: електронний носій, формат – АVІ, DVD, МРЕG4,
якісне зображення і звук. Тривалість – до 1 хв.
2. Радіо реклама: електронний носій, формат – CDDA, WAV, МРЗ.
Тривалість – до 30 сек.
3. Друкована реклама: формат від А4 до А0 на паперовому
носії; оригінал-макету JPEG, TIFF, PDF на електронних носіях;
4) Ембіент реклама: роздруковане фото реклами – від А4 до А0 та
оригінал макету JPEG, TIFF, PDF на електронних носіях.
5) мова: українська, англійська.
Роботи надсилати до 03 травня 2019 р. включно на електронну адресу ivan405@meta.ua або подати особисто Терещенку І. О. к.е.н., доценту кафедри маркетингу, ауд. 481, навч. корп. №4 ПДАА.
За підсумками роботи конкурсної комісії будуть відібрані найкращі роботи. На переможців чекають цінні призи.
Лише спільними діями ми зможемо побороти негативні тенденції в суспільстві і виховати гідне покоління. Спільно творімо власне майбутнє.

Мітки: