Оголошується прийом робіт на конкурс «Енергія і середовище»

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Котляревського, 20/8, м. Полтава, 36000, тел. (05322) 7-32-13, факс (0532) 56-12-95

E-mail: obluo@adm-pl.gov.ua, Web: http://www.poltav-oblosvita.gov.ua, Код ЄДРПОУ 02145412

Ректорам закладів вищої освіти

І-ІV рівнів акредитації

Про проведення Всеукраїнського конкурсу

молодіжних проектів з енергозбереження

«Енергія і середовище»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від                   08.11.2013 № 1575 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Енергія і середовище», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.11.2013 за № 2037/24569 та листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 14.09.2017 № 185 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» у 2017-2018 н.р.» оголошується прийом робіт на конкурс «Енергія і середовище» (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус – Україна» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України, Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви та бізнес структур з метою пошуку і підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти віком до 23 років, які мають досягнення у практичній та проектній діяльності в сфері змін клімату і біоінженерії.

Конкурс проводиться у два етапи: І етап – заочний (до січня 2018 року), ІІ етап – очний у формі стендових доповідей (14-16 лютого 2017 року).

Для участі в І етапі Конкурсу необхідно надіслати до 01 січня 2018 року заповнену реєстраційну картку та конкурсну роботу, виконану на електронних  носіях українською мовою (не більше 5-6 сторінок разом з ілюстраціями), на електронну адресу radchenkо@nenc.gov.ua або eremurusua@ukr.net з поміткою "Енергія і середовище". Список учасників ІІ етапу Конкурсу буде оприлюднений на сайті: www.nenc.gov.ua та www.eremurus.org.

З метою контролю за надходженням матеріалів від Полтавської області просимо повідомити про участь у заході за телефоном:

(0532) 54-55-25, або e-mail: ekocentrpoltava@ukr.net, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Другий етап Конкурсу відбудеться 14-16 лютого 2017 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Просимо інформацію про Конкурс «Енергія і середовище» довести до відома педагогічних працівників та студентів закладів вищої освіти.

Детальну інформацію про умови участі в Національному турі конкурсу «Енергія і середовище» можна отримати на сайті www.nenc.gov.ua.

Додатки:

1. Реєстраційна картка учасника конкурсу на 1 арк. в 1 прим.

2. Умови  проведення  Всеукраїнського  конкурсу молодіжних  проектів  з  енергоефективності  «Енергія і середовище» у 2017-2018 навчальному році» на 5 арк. в 1 прим.

Виконувач обов`язків директора

Департаменту освіти і науки                                                         Г.Б. Власюк

Сусахіна

54-55-25