Онлайн-конференція на тему «Права і обов’язки людини, передбачені Конституцією України»

24.06.2020 викладачі кафедри підприємництва і права разом зі студентами спеціальності 081 Право взяли участь в онлайн-конференції на тему «Права і обов’язки людини, передбачені Конституцією України», що була ініційована  Полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та присвячена Дню Конституції України. Особливу увагу приділили системі реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина, яка має істотне значення в контексті правозастосовчої діяльності майбутніх правників. Тісна співпраця кафедри підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії з Полтавським місцевим центром БВПД є одним із пріоритетних напрямів на шляху до здобуття майбутніми фахівцями в галузі права навичок практичної підготовки і засвоєння здобутих раніше теоретичних знань.

Мітки: