Онлайн-лекція на тему «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління», доповідач Павел Мьонсек

26 листопада 2020 року о 12:00  годині  Вища школа управління охороною праці в Катовіцах (Польща) організувала  онлайн-лекцію для наукової спільноти, зокрема для  здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії  Полтавського державного аграрного університету, на тему «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління».

Реалії економіки 4.0. приносять із собою нові технологічні рішення, такі як робоча інтернетизація, роботизація або автоматизація. Технічні зміни також змінюють контекст функціонування та управління людськими ресурсами. Мета лекції: представити напрями змін в управлінні та визначити ключові компетенції працівників, необхідні в економіці 4.0.

Лекцію польською мовою проводив Павел Мьонсек, психолог,  практикуючий коуч,  бізнес-тренер 5-го рівня кваліфікації ЕQF (Європейська система кваліфікації), тренер з рекомендацією 1-го ступеня Польської психологічної асоціації, фахівець із тренінгів для бізнесу у галузях психологічних компетенцій, продажів, побудови команд, управління командами, тренінгів з управління, по роботі з важкими клієнтами, побудови відносин із клієнтами, тренер за програмами підготовки train the trainer, незмінний спікер  Міжнародного фестивалю науки  «Тиждень мозку», практикуючий бізнес-консультант із питань розробки стратегій, радник з питань реструктуризації підприємств.