Онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології» з омбудсменом

3 листопада 2020 року відбулася зустріч студентів спеціальності 181 «Харчові технології» із омбудсменом ПДАА Олександром Помазом в онлайн. Пан Олександр пояснив здобувачам вищої освіти, що згідно з Положенням про освітнього омбудсмена, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 року № 491, освітній омбудсмен відповідно до покладених на нього завдань має право розглядати скарги та перевіряти факти, викладені у скаргах, поданих здобувачами освіти, їх батьками, законними представниками, а також педагогічними, науково-педагогічними і науковими працівниками. Розповідаючи про свою місію студентам, він зазначив, що вони в будь-який час можуть звертатися до нього з різноманітними питаннями та пропозиціями, висловлювати свої скарги та побажання як у живому спілкуванні, так і викладати письмово, навіть анонімно. Омбудсмен наголосив, що його основний обов’язок – це забезпечення і захист прав та інтересів студентів як у загальних питаннях, так і стосовно організації навчального процесу. Акцентував увагу на тому, що функціонування інституції омбудсмена сприятиме самоутвердженню здобувачів освіти як особистостей, недопущенню свавілля професорсько-викладацького складу, а також можливості реалізовувати право на освіту відповідно до міжнародних стандартів. Водночас це допоможе налагодити відносини між здобувачами освіти, підвищить рівень працездатності, результативності, творчих і наукових здобутків не лише здобувачів освіти, а й навчальних закладів загалом.
Студенти охоче ставили запитання, жваво підтримували дискусію. З поведінки здобувачі було зрозуміло, що наявність омбудсмена у ЗВО для них, дійсно, важлива.
Організатори зустрічі: к.с.-г.н,  Віктор Слинько, к.т.н., доцент Ніна Будник.