«Особливості підприємництва в сфері психології»

Факультет економіки та менеджменту та кафедра підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії продовжує спецпроект «Бізнес-інкубатор». Це сукупність круглих столів та семінарів, присвячених дослідженню історії розвитку юридичних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які визначають сучасне обличчя Полтавщини – інноваторів, лідерів думок, бізнесменів, митців, що впливають на розвиток міста.

Програма круглого столу

«Особливості підприємництва в сфері психології»

Модератори: Дем’яненко Наталія Василівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва і права; Томенко Дмитро Володимирович, голова студентської ради Полтавської державної аграрної академії

Вступне слово:

проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, к.с.-г.н., доцент Горб Олег Олександрович;

декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент Галич Олександр Анатолійович;

завідувач відділу із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку, к.е.н., доцент Вараксіна Олена Вікторівна;

завідувач кафедри підприємницька і права, д.е.н., професор Махмудов Ханлар Зейналович

Спікер:

сімейний психолог Антоніна Вадимівна Радченко

Ключові питання:

Як зародилася ідея створити психологічну майстерню?

Особливості розробки бізнес-плану створення фізичної особи-підприємця в сфері психології.

Висвітлення теми, з якою клієнти часто звертаються за консультацією: «Важливість психологічного супроводу сім’ї в процесі становлення, переживання змін та кризових періодів життя».

Питання/відповіді. Загальна дискусія.

Підведення підсумків. Закриття.

Заходи спрямовані на активізацію процесу розробки бізнес-проектів та відкриття власної справи.

Мітки: