Особливості відкриття та ведення бізнесу

Факультет економіки та менеджменту, кафедра підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії продовжує роботу комунікаційної платформи «Бізнес-інкубатор». Це комплекс круглих столів та семінарів, мета яких – висвітлити історію розвитку юридичних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які репрезентують сучасне обличчя Полтавщини – інноваторів, лідерів думок, бізнесменів, митців, що впливають на розвиток міста.

Програма заходу

«Особливості відкриття та ведення бізнесу

фізичними та юридичними особами-підприємцями

(рекламна агенція Lampa Agency та туристична агенція TUI)»

Дата й місце проведення: 20 листопада, 11.00, 485 аудиторія 4-го корпусу ПДАА.

Модератор:

Вараксіна Олена Вікторівна, завідувач відділу із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку, к.е.н., доцент;

Дем’яненко Наталія Василівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва і права;

Томенко Дмитро, голова студентської ради Полтавської державної аграрної академії.

Вступне слово:

Галич Олександр Анатолійович, декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент;

Махмудов Ханлар Зейналович, завідувач кафедри підприємництва і права, д.е.н., професор

Спікери:

Романенко Олена, Романенко Сергій.

Питання/відповіді. Загальна дискусія.

Підбиття підсумків. Закриття.

Заходи спрямовані на активізацію процесу розробки бізнес-проектів та відкриття власної справи.