Освіта дорослих: підвищення кваліфікації спеціалістів з рослинництва

25 лютого 2021 року у межах співпраці Полтавської державної аграрної академії та Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА проводився щорічний захід із підвищення професійної кваліфікації спеціалістів з рослинництва, який зібрав представників державних агрономічних служб, сільськогосподарських підприємств, фермерів і викладачів факультету агротехнологій та екології ПДАА.

Організаційний супровід здійснював відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку Навчально-наукового інституту комунікаційних та інформаційних освітніх технологій.

Програма підвищення кваліфікації складалася з таких тем:

• Аграрна політика в Україні. Напрямки розвитку АПК в Полтавській області;

• Оцінка стану посівів озимих культур і вибір оптимальних подальших кроків. Стан і перспективи селекції польових культур у Полтавській державній аграрній академії;

• Охорона та відтворення родючості ґрунтів у Полтавській області, вимоги до агрохімічного обстеження земель сільськогосподарського призначення;

• Управління агротехнологіями за умов посух;

• Проблеми та перспективи зрошення в Полтавській області;

• Здійснення державного нагляду (контролю) у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин і ГМО у відкритих системах;

• Фітосанітарні вимоги країн-партнерів у міжнародній торгівлі.

Перед учасниками зі своїми доповідями виступили професори академії і провідні фахівці області.

Слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації.

Мітки: