Патріотичний конкурс «Я люблю Україну»

Студенти факультету обліку та фінансів вкотре доводять, що патріотизму та любові до неньки України у нас повні вінця )))

Тож студентська рада факультету знову провела започаткований у минулому році патріотичний конкурс між студентами спеціальностей «облік і оподаткування» та «фінанси, банківська справа та старування» – «Я люблю Україну»

Наші чарівні та яскраві квіточки – дівчата та справжні козаки – хлопці мали можливість продемонструвати свої знання та надбання з історії, культури та сучасності України.

Питання були найрізноманітніші та цікаві, а атмосфера, що панувала у актовому залі не дозволяла сумувати ні учасникам ні глядачам заходу.

Команди не відпускали одна одну у відрив, демонструючи свою ерудицію та кмітливість, тож перед останнім конкурсом рахунок був 34:35 на користь фінансистів. Проте взявши останнє питання команда обліку набрала додаткові 5 балів, а перемогла – дружба )))

Студенти отримали подяки за участь у заході та солоденький приз від нашого декана Дорогань-Писаренко Людмили Олександрівни.

Слава Україні !!!

Діяльність: