ПДАУ в турнірі «RectorsCyberCup’21»

Здобувачі вищої освіти Полтавського державного університету спеціальності 126 Інформаційні системи та технології взяли участь у турнірі «RectorsCyberCup’21», який тривав з 14 по 17 липня 2021 року.

Кіберспорт в Україні наразі набуває більшої популярності. У 2020 році Комісія з визнання видів спорту визнала кіберспорт офіційним видом спорту, оскільки сьогодні він є фундаментальним елементом сучасної цифрової культури, його навіть можна вивчати в університеті.

Команда Zero_Help (ПДАУ) посіла друге місце серед команд та колективів ЗВО, закладів фахової передвищої освіти, ЗЗСО міста Полтави.

У кіберспорті, подібно до звичайного спорту, конкретні ігри називаються дисциплінами. Кай Сергій, Гаркавенко Євгеній, Тужик Максим, Разсуковський Артем, Городянин Анатолій, Савченко Олег продемонстрували знання та навички з дисципліни CS:GO.

Вітаємо хлопців та бажаємо нових перемог!

Мітки: