Перемога полтавки у Миколаєві!

Удруге на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, присвячений спортивній індустрії та менеджменту у спорті – «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». На розгляд членів журі представлено чимало наукових робіт від представників закладів вищої освіти всієї України.

У зв’язку з оголошенням карантину було скасовано проведення другого етапу конкурсу – підсумкової науково-практичної конференції (мала відбутися 08–09 квітня 2020 р.). Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н. р. підбито за результатами першого етапу.

Вітаємо Ткачову Ірину Вікторівну – студентку І курсу скороченого терміну навчання спеціальності «Менеджмент» ННІЕУПІТ, яку нагороджено дипломом ІІ ступеня за наукову роботу «Маркетингова концепція в управлінні підприємствами спортивно-оздоровчих послуг». Науковий керівник дослідження – к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту Дячков Дмитро Володимирович.

Бажаємо переможниці та її науковому керівникові творчого натхнення та успіхів у науковій діяльності!

Мітки: