Перемога студентки-менеджера у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економічна кібернетика"

26-27 квітня 2018 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка на базі кафедри економічної кібернетики відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економічна кібернетика". На розгляд конкурсної комісії подано 64 студентських наукових робіт.
За результатами науково-практичної конференції на підставі наукових доповідей та відкритого обговорення 23 наукових робіт членами галузевої конкурсної комісії дипломом ІІІ ступеня нагороджено Вибиванець Анастасію Борисівну, студентку 4 курсу 2 групи напряму підготовки «Менеджмент», переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економічна кібернетика" у 2017/2018 н. р.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника старшого викладача кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, кандидата сільськогосподарських наук Мінькову Ольгу Григорівну зі значним досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!