Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства»

У КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціалізації «Економіка підприємства».

На Конкурс надійшло 122 студентські наукові роботи. Після обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія визначила і запросила до участі у підсумковій науково-практичній конференції авторів 32 студентських робіт.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціалізації «Економіка підприємства» з Полтавської державної аграрної академії став:
Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти за ступенем «Бакалавр» 4 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту. Отримав диплом ІІІ ступеню.

Науковий керівник: к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки підприємства Калініченко Олександр Володимирович.

Конкурсна комісія Київського національного
економічного університету ім. Вадима Гетьмана