Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини»

22 березня 2017 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулася заключна наукова конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини».

Під час захисту наукових робіт члени галузевої комісії звертали увагу на змістовність доповіді, візуальний супровід захисту, ораторський стиль, аргументацію положень наукової новизни, дотримання часових обмежень, враховувалися відповіді на запитання.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» з Полтавської державної аграрної академії став:

Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти за ступенем «Бакалавр» 2 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту. Отримав диплом ІІ ступеню.

Науковий керівник: к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки підприємства Калініченко Олександр Володимирович.

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Світове господарство і міжнародні економічні відносини”:
Лесюк Владислав Станіславович – студент Полтавської державної аграрної академії

Вітаємо з гідним результатом переможця та його наукового керівника! Бажаємо подальших наукових здобутків, натхнення та успіхів на творчій ниві.