Перемога в міжнародному конкурсі з менеджменту

28 травня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».

У конкурсі взяли участь 37 наукових робіт від 54 авторів з 10 країн світу з 20 українських та 9 закордонних закладів вищої освіти.

Полтавську державну аграрну академію представляли: здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент» Лесюк Владислав Станіславович – робота «Аналіз мегатрендів, що впливають на кондитерську галузь України, та їх застосування в управлінській практиці» спільно з Ополько Валерією Леонідівною, Білоруський державний аграрний технічний університет (Республіка Білорусь); Бондаренко Ірина Олексіївна (1-й курс!) – робота «Екологічний менеджмент як основа стійкого розвитку регіону» спільно з Вахідою Султаною, Технічний університет Пенджабу (Індія) та Тютюнник Катерина Олександрівна (1-й курс!) – робота «Інноваційна модель впливу інституційного середовища на конкурентоздатність аграрного підприємства» спільно з Дзюбою Анастасією Олександрівною, Білоруський державний аграрний технічний університет (Республіка Білорусь). Науковий керівник: професор кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії, Зось-Кіор Микола Валерійович.

Робота здобувача вищої освіти спеціальності «Менеджмент» ОС «Магістр» Лесюка Владислава Станіславовича спільно з Ополько Валерією Леонідівною посіла 3-є місце в загальному рейтингу.

Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу, особливо здобувачам вищої освіти 1-го курсу, міжнародним партнерам та вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент»! Бажаємо подальших наукових досягнень!

Мітки: