Переможний крок у публічному управлінні

21 березня у Київському національному торговельно-економічному університеті підсумковою науково-практичною конференцією завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування.

За результатами науково-практичної конференції, на підставі наукових доповідей та відкритого обговорення наукових робіт членами галузевої конкурсної комісії конкурсу ІІ призове місце посіла Будаква Валерія Олександрівна здобувач вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування освітньо-професійної програми Місцеве самоврядування СВО Бакалавр.

Тема наукового дослідження Будакви Валерії Олександрівни ‒ «Державне управління в smartciti».

Науковий керівник – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління професор Лозинська Тамара Миколаївна.

Вітаємо призерку та наукового керівника зі значним досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!

Мітки: