Перша екскурсія іноземних студентів

У слухачів факультету підготовки іноземних громадян відбулася перша екскурсія – територією академії. Іноземцям (громадянам Китаю, Йорданії, Марокко, Палестини, Судану, Єгипту) сподобалося, що на території академії є усе, що потрібно для життя: навчальні корпуси, гуртожитки, їдальня, кіоски, відділення банку, спортивний зал, спортмайданчики тощо. Вони відзначили, що велика і гарна територія академії може називатися «студентським містом» у центрі міста Полтави.

І нехай зараз екскурсія проводилася французькою, англійською і арабською мовами, а іноземці знали лише слова «парк» і «дорога», та після екскурсії вони вже промовляли: «Я навчаюся в аграрній академії», і дуже скоро наш навчальний заклад стане для них рідним домом, який дасть «путівку в життя», допоможе здобути вищу освіту, і який вони з теплотою будуть згадувати усе життя.