Першокурсниця ПДАА здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Здобувачка вищої освіти першого курсу спеціальності «Менеджмент» Артеменко Ангеліна Євгеніївна за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році за спеціалізацією «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» здобула диплом II ступеня.

Конкурс проходив на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Загалом у ІІ турі конкурсу взяли участь 119 студентів із 35 закладів вищої освіти України, які представили 81 роботу.

Підсумкова науково-практична конференція відбулася онлайн 20 квітня 2021 року.

Наукову роботу Артеменко Ангеліни «Інноваційний потенціал як основа розвитку підприємства», яка має вагому практичну цінність, високо оцінили члени галузевої конкурсної комісії.

Вітаємо переможницю та її наукову керівницю – доцентку кафедри менеджменту Вороніну Вікторію.

Зичимо нових перемог і міцного здоров’я!

Мітки: