Підхоплюємо естафету переможців

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Менеджмент організацій, який відбувся на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». На конкурс було подано 121 наукову роботу від 145 авторів, які надійшли із 65 закладів вищої освіти України.

Із приємністю повідомляємо про чергову перемогу студентів та викладачів кафедри менеджменту! Галузева конкурсна комісія ухвалила рішення про нагородження наукової роботи здобувачів вищої освіти групи Мен_бд_42 Алейнікової Вікторії та Борисенко Юлії «Корпоративна культура як ефективний спосіб мотивації працівників підприємства» дипломом ІІ ступеня із загальним рейтингом 173 бали з 200 можливих. Наукове дослідження виконано на кафедрі менеджменту під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту Шульженко І.В.

Вітаємо переможців з нагородою й бажаємо міцного здоров’я, подальших наукових здобутків, творчих успіхів та натхнення!!!

Мітки: