Підписаний договір про наукове співробітництво

За ініціативи завідувачів кафедр факультету агротехнологій та екології Полтавської державної аграрної академії, зокрема – рослинництва, д. с-г. н. В. В. Гангура, землеробства і агрохімії імені В. І. Сазанова, д. с-г. н. С. В. Поспєлова, екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля, к. с-г. н. О. В. Міщенка, 19 жовтня 2020 року відбулася робоча зустріч з директором Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і АПВ НААН, к. с-г. н. М. П. Сокирко. В ході зустрічі ознайомилися із найбільш вагомими результатами досліджень та обговорили, з керівництвом Дослідної станції, можливі напрями співробітництва на перспективу.

Враховуючи, що ПДАА і Дослідна станція мають тривалу історію сумісної, плідної наукової та громадської співпраці, був підписаний договір про наукове співробітництво. В рамках договору передбачається реалізація наукових досліджень з вивчення систем обробітку грунту, технологій вирощування сільськогосподарських культур, оцінки фітосанітарного стану посівів та впливу антропогенного навантаження на грунти в умовах тривалого беззмінного вирощування польових культур, тощо. Передбачено активне залучення до наукових програм здобувачів вищої освіти, у першу чергу PhD докторантів та магістрів, можливість проведення навчальних та навчально-виробничих практик на базі Полтавської сільськогосподарської станції ім. М. І. Вавилова.