Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика»

16-18 квітня 2019 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика».

До складу журі увійшли провідні науково-педагогічні працівники НАСОА, вчені наукових установ Національної академії наук України, науково-педагогічні працівники споріднених кафедр, факультетів інших вищих навчальних закладів України: Герасименко С.С., завідувач кафедри статистики Академії, д.е.н., професор; Ковтун Н.В., професор кафедри статистики і демографії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, д.е.н., професор; Сидорова А.В., завідувач кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету імені Василя Стуса, д.е.н., професор; Заєць С.В., старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», к.е.н., доцент; Мазуренко О.К., доцент кафедри статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», к.е.н., доцент та інші.

Викладачами кафедри статистики НАСОА були розроблені кросворди на володіння статистичною термінологією та три завдання логічно-розрахункового характеру, при виконанні яких студенти змогли проявити свої знання з дисципліни «Статистики».

В олімпіаді прийняли участь 49 студентів із 27 закладів вищої освіти України. Від Полтавської державної аграрної академії прийняли участь переможниці І туру олімпіади, студент 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Телятник Максим та студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Панова Яна. За результатами перевірки виконання конкурсних завдань студент Телятник Максим посів 14 місце та  нагороджений Грамотою за прагнення до перемоги та активну участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Голова організаційного комітету олімпіади професор Момотюк Людмила Євгенівна відзначила високий рівень знань усіх здобувачів вищої освіти, подякувала за участь у олімпіаді та переказала слова подяки керівництву усіх ЗВО України. Вітаємо учасників та бажаємо творчої наснаги і наукових злетів у майбутньому!

Мітки: