Підсумки першого навчального семестру

За результатами вивчення навчальних дисциплін у першому семестрі 2014-2015 н.р. кафедра бізнес-адміністрування та права провела:

1. Презентацію проектів з дисципліни «Організаційне проектування» (18.11.2014 р.) та визначила переможців серед студентів 1 курсу ОКР «Магістр» спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (викладач дисципліни к.е.н, доцент Світлична А.В.)

2. Студентську конференцію за підсумками вивчення дисциплін «Організація та планування діяльності аграрних підприємств» (викладачі к.е.н, доцент Михайлова О.С., асистент Павленко С.І.) та «Теорія організації» (викладач к.е.н, доцент Світлична А.В.) (19.11.2014 р.) серед студентів 3 курсу ОКР «Бакалавр» напряму підготовки «Менеджмент»

В підсумкових роботах студентів за результатами вивчення дисциплін було висвітлено актуальні питання організації діяльності аграрних підприємств, їх теоретичний і практичний аспекти. Оформленні роботи були представлені у формі доповідей з презентаціями.