Підсумки першого (відбіркового) етапу ІІІ Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва «Громада моєї мрії»

26 листопада 2020 року на кафедрі публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету (ПДАУ) відбулося підбиття підсумків першого (відбіркового) етапу ІІІ Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва «Громада моєї мрії». Мета конкурсу полягає в залученні молоді до виконання нагальних завдань місцевих громад, формуванні їхньої громадянської компетентності та активності, створенні належних умов для вияву патріотизму, високих моральних якостей.

На цей конкурс було надіслано 20 творчих робіт: 7 робіт беруть участь у конкурсі в категорії «Індивідуальна діяльність», 13 робіт – у категорії «Колективна діяльність». Творчі роботи надійшли із вісімнадцяти закладів освіти, зокрема із закладу позашкільної освіти. Учнівська молодь із понад половини цих освітніх закладів брала активну участь у конкурсі і в попередні роки. Всього у 2020 році до участі в Обласному конкурсі був долучений 52 учні.

Творчі роботи учасників конкурсу представлені у формі проєктів, спрямованих на осучаснення навчальних і спортивних споруд, бібліотек, зелених зон закладів освіти, організацію дозвілля, туристичних маршрутів, фестивалів, створення екологічного громадського простору, впровадження альтернативних джерел енергії.

Журі Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва «Громада моєї мрії» працювало у такому складі:

Лозинська Т. М., доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ПДАУ;

Микійчук В. П., виконавчий директор Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування»;

Галич О. А., директор Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ, кандидат економічних наук, професор;

Дорофєєв О. В., доктор економічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування ПДАУ;

Сердюк О. І., кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування ПДАУ.

За результатами роботи журі до участі у II (фінальному) етапі конкурсу у категорії «Індивідуальна діяльність» обрано 4 номінанти та у категорії «Групова діяльність» – 8 номінантів.

9 грудня об 11:00 у Полтавському державному аграрному університеті (м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3, оф. 417) відбудеться підбиття підсумків ІІ (фінального) етапу Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва «Громада моєї мрії» у форматі відеоконференції (платформа Google Meet), в ході якої учасники конкурсу презентуватимуть журі свої творчі роботи.

Учасники, запрошені до участі у ІІ (фінального) етапі, мають підготувати відеопрезентацію проєкту (до 5 хв) і надіслати її до 4 грудня 2020 року на електронну адресу pua@pdaa.edu.ua.

Усі учасники ІІІ Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва «Громада моєї мрії» будуть запрошені до перегляду трансляції підбиття підсумків ІІ (фінального) етапу конкурсу (платформа Google Meet).

Нагородження переможців та учасників ІІІ Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва «Громада моєї мрії» відбудеться після закінчення конференції. На адресу відповідних закладів освіти будуть надіслані дипломи переможців та грамоти учасників. Керівники проєктів отримають сертифікати, що підтверджують участь у конкурсі їхніх учнів.

Список учасників, запрошених до участі у ІІ (фінальному) етапі
ІІІ Обласного конкурсу творчих робіт для школярів і юнацтва

«Громада моєї мрії»

Назва конкурсної роботи