Підсумки першої локальної школи «Молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина

Протягом червня 2018 року понад 170 активних молодих людей віком від 20 до 35 років з усієї України були учасниками першої локальної школи «Молодь змінить Україну», яка організована Фондом родини Богдана Гаврилишина.

2 червня у м. Київ, у Міжнародному інституті менеджменту КПІ відбулося урочисте відкриття та перший навчальний модуль. Відкриття регіональної школи, другий та третій навчальні модулі провели одночасно у шести містах України – Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Тернополі, Черкасах та Чернігові. Тематика навчання однакова. Спікерами школи були запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

У Полтаві навчання пройшли 30 учасників, варто відзначити, що серед них є студенти академії Валерія Будаква, Вероніка Куркіна, Дмитро Томенко, та випускники – Леся Турбаєвська, Ольга Якименко, Тетяна Бардіна. Протягом навчання учасники дізнавалися про стратегію розвитку міста, креативні індустрії та місцевий розвиток, медіа, ефективні комунікації, фандрейзинг та місцеві інноваційні стартапи.

Найактивніші учасники, які захистили та втілять власний проект з соціальних інновацій, зможуть взяти участь у навчальній поїздці та відвідати одну із шести європейських країн — Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію, а також Польщу, де зможуть зустрітися з представниками місцевих інституцій, отримуючи розуміння функціонування цих організацій.

Впевнені, що активна громадська позиція, вміння брати на себе відповідальність та небайдужість нашої молоді – запорука змін в державі! Молодь змінить Україну!

 

Аудиторія: 

Діяльність: