Підсумки студентської наукової конференції

Підсумки студентської наукової конференції. Підсекція обліку і аудиту.

27-28 квітня 2016 року в Полтавській державній аграрній академії проводилась студентська наукова конференція за підсумками наукових досліджень у 2015 році.

28 квітня 2016 року о 13:00 у 437 аудиторії відбулось секційне засідання підсекції обліку і аудиту.
Керівник підсекції – Ліпський Роман Вікторович, доцент кафедри бухгалтерського обліку
Секретар підсекції – Черненко Ксенія Володимирівна, старший викладач кафедри бухгалтерського обліку

У конференції прийняли участь студенти напряму підготовки облік і аудит факультету обліку та фінансів академії, а також викладачі кафедр бухгалтерського обліку і організації обліку та аудиту.

З доповіддю на тему «Особливості обліку реалізації сільськогосподарської продукції» виступає студент 4 курсу факультету Шутько Володимир

Студентка 5 курсу Покидько Тетяна з презентацією «Особливості визначення ліквідаційної вартості основних засобів»

Магістрант факультету Падусенко Олександра з темою доповіді «Відображення інформації про власний капітал в обліковій політиці підприємства»

Також доповідали студенти 4 курсу Крупа Альона «Відображення інформації щодо поточних біологічних активів у звітності» та Захарчук Лілія «Особливості формування резерву сумнівних боргів»
Дякуємо всім хто прийняв активну участь у конференції. Так тримати!