Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

З 28 вересня 2020 року у Полтавській державній аграрній академії розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності», що проводять викладачі Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму НУБіП України. Навчання проходять в режимі on-line зв’язку.

Перший день занять розпочали з вітального слова ректора академії Валентини Арачій та проректора з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамари Шаравари.

Згідно з програмою курсів перший день розпочався із лекції ректора НУБіП України Сергія Ніколаєнка. Курси підвищення кваліфікації триватимуть до 09 жовтня 2020 року.

Участь у підвищенні кваліфікації беруть 50 викладачів академії та її структурних підрозділів.

Організаційну та методичну підтримку забезпечує відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку Навчально-наукового інституту комунікаційних та інноваційних освітніх технологій.