Півфінал конкурсу проєкту «Підприємницький університет»

19-21.01.2021 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських стартапів від проєкту YEP. Три команди студентів під керівництвом тренерів Наталії Дем’яненко та Дмитра Дячкова подали ідеї (EasyCook, Макоша та Yourфіліжанка) і воркшити, напрацьовані протягом семестру.

У пілотному семестрі проєкту взяли участь 108 викладачів, 2500 студентів із 64-х університетів 29-ти міст України. Загалом на конкурс було подано 120 ідей, 57 із яких пройшли у півфінал, і лише 11 візьмуть участь у фіналі.

Вітаємо команду ПДАУ: Шульгу Вікторію, Запорожець Марину, Корнієнко Валерію, які ввійшли у фінал із проєктом «Yourфіліжанка». Вдосконалювати ідею допомагав власник кав’ярні «Pecher's» Андрій Печериця.

Ментори проєкту YEP з Києва, мають чотирирічний досвід перетворення ідей на повноцінний продукт. У січні вони безкоштовно навчали відібрані команди, а вже 9 лютого найкращі стартапи поборються за призи у фіналі.

Мітки: