Подарунки дітям на день Святого Миколая

Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів Полтавської обласної ради для глухих дітей.

Ця школа з вигляду нічим не відрізняється від інших: три поверхи, просторі й світлі класи, велика територія, але дітки цього закладу мають особливі освітні потреби. Вони – доброзичливі та активні, талановиті і творчі.

Сьогодні, на день Святого Миколая, викладачі кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин Полтавської державної аграрної академії привітали вихованців зі святом.

Так, вони не чують і не можуть говорити, у них особливе сприйняття світу, але вони можуть творити шедеври своїми руками.

Для розвитку таланту цих дітей у мистецтві оригамі ми подарували необхідний набір для творчості.

А яке ж дитяче свято без солодощів?!

Добрі справи завжди роблять наше життя сонячним! Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку педагогічному колективу школи за можливість привітати дітей зі святом.