Подорожуючи, відкриваємо світ і себе!

4 грудня 2020 року в режимі відеоконференції відбулася студентська науково-практична конференція за результатами вивчення навчальної дисципліни «Етика ділового спілкування» на тему «Національні особливості ділового спілкування та етикету».

Організаторами  цього заходу стали доцентка кафедри публічного управління та адміністрування Ірина ШУПТА та актив студентського наукового гуртка «Територія науки».

З-поміж проблемних питань, що розглядалися, були, зокрема, такі:

• Особливості культури спілкування в Китаї. Доповідачка  Валентина Рибалко, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Бізнес-культура Японії. Доповідачка Анастасія Лосєва, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Бізнес-культура Таїланду. Доповідачка Карина Тюріна, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Ділові відносини у Великій Британії. Доповідачка Юлія Перекопай, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Особливості французької бізнес-культури. Доповідачка Сабіна Свічкар, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Діловий світ Німеччини. Доповідачка Наталія Фурів, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Культура ділового спілкування в Італії. Доповідачка Євгенія Кишкар, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».
  • Ділова культура Об’єднаних Арабських Еміратів. Етикет. Доповідачка  Аліна Деменко, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Філологія».

Як чудово, якщо ти можеш мандрувати. Як чудово мандрувати, якщо ти – перекладач, і не тільки прекрасно володієш іноземною мовою, а й розумієшся на національних особливостях ділового спілкування та етикету.
Ситуація, що склалась у світі навколо коронавірусної інфекції 2019-nCoV, змінила плани людства щодо мандрівок. Проте будь-які плани можна видозмінити, знайшовши зручний формат. Саме завдяки цьому заходу  учасники відеоконференції змогли побачити й відчути красу різних країн, познайомитись із особливостями різних бізнес-культур такого дивовижного світу, і збагнути одну річ: подорожуючи навіть віртуально, ми відкриваємо світ і себе!