Покладанням квітів відзначили 30-ту річницю від дня аварії на Чорнобильській АЕС

З нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електросанції, біля пам'ятника жертвам Чорнобиля відбувся мітинг. Покласти квіти до пам'ятного знаку прийшли  викладачі кафедри «Екології, ОНС та ЗП» та здобувачі вищої освіти напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Після покладання квітів, учасники мітингу урочистою ходою відправились до Свято-Успенского кафедрального собору, аби доставити туди освячену на Поліській землі ікону «Чорнобильський спас». Ця ікона споруджена стараннями та коштом полтавських ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Так, усі небайдужі мали змогу разом з Високопреосвященним архієпископом Полтавським та Кременчуцьким Федором помолитися за тих, хто кинувся у пекельне полум’я,аби врятувати країну і увесь світ від наслідків цієї трагедії.