Полтавська державна аграрна академія гостинно приймала учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

17 лютого 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
Даний захід проведено спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Учасників олімпіади та їх наставників привітала ректор академії, голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, професор Аранчій Валентина Іванівна. Вона побажала учням успішного виконання конкурсних завдань, віри у себе та звичайно перемоги.
До вітальних слів долучився Горб Олег Олександрович, проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Полтавської державної аграрної академії.
Дубинка Олена Вікторівна, проректор з науково-методичної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського ознайомила присутніх із результатами участі учнів закладів загальної середньої освіти області в ІІІ і ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки в 2017 році.
Шкоденко Лариса Анатоліївна, голова оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, ознайомила присутніх із організаційними моментами щодо проведення олімпіади.
Лелюк Юлія Миколаївна, заступник голови журі, професор кафедри фінансів і кредитів Полтавської державної аграрної академії ознайомила учасників олімпіади з структурою та правилами виконання олімпіадних завдань.

Експерт-консультант Джаман Михайло Олексійович, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України побажав учасникам олімпіади успіхів, плідної та результативної роботи.
В той час, коли учасники олімпіади працювали над завданнями, їх керівники мали змогу відвідати тренінг «Методичні аспекти реалізації курсу «Фінансова грамотність» у закладах загальної середньої освіти».
Проводили тренінг:
Лелюк Юлія Миколаївна, кандидат економічних наук, професор кафедри фінансів і кредитів;

Чернобай Надія Володимирівна, учитель економіки Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області;
Бардіна Тетяна Олегівна, помічник ректора, старший викладач кафедри підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії;
 Шкоденко Лариса Анатоліївна, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.
Вітаємо переможців та їх наставників із перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
Щоб і надалі вивчати і розвивати свої здібності в галузі економіки, досягати нових звершень запрошуємо вас до нашої дружньої студентської родини.