Полтавська команда переможців програми «Молодь змінить Україну» ділиться враженнями від ознайомчої поїздки в Швецію

З 11 по 17 листопада 2018 року полтавська команда переможців програми «Молодь змінить Україну» відвідала м.Стокгольм, Швеція з ознайомчим візитом. До складу делегації увійшли – Леся Турбаєвська, Артем Фисун, Ірина Пивовар, Світлана Матяш, Людмила Кизима, Полтавську державну аграрну академію представляла помічник ректора Тетяна Бардіна.

6 днів перебування у столиці Швеції були насичені цікавими та змістовними зустрічами із представниками державних установ, органів влади та громадських організацій.

По поверненню учасники навчального візиту планують ділитися отриманими знаннями та поширювати їх серед полтавців. Більш детально про поїздку можна дізнатися у відео Телерадіоканалу «Лтава».

https://www.facebook.com/ltava.poltava.ua/videos/568489926913865/

Учасники поїздки щиро вдячні за надану можливість Фонду родини Богдана Гаврилишина, який було створено дружиною та дітьми відомого українця, знаного економіста та футуролога, громадського діяча та мецената, незмінного патріота України Богдана Дмитровича Гаврилишина для того, щоб продовжувати справу великого українця – сприяти розвитку України та її перетворенню на ефективну європейську державу.

Заснований на таких цінностях, як відповідальність, співпраця та професіоналізм, з вірою у високий потенціал України, фонд розробляє та реалізовує програми для української молоді, яка є рушієм позитивних змін в країні.

Програми фонду розсувають кордони, інтегрують успішний європейський та світовий досвід, об’єднують лідерів думок, змушують системно мислити, змінюють імідж України в світі та формують екосистему для пришвидшення змін.

Зустріч у інноваційному районі Stockholm royal seaport

Зустріч з представниками Міністерства охорони здоровя та соціальної полтітики

Зустріч із представниками шведського державного агентства з питань миру, безпеки та розвитку (FBA)

Зустріч з представниками профспілкової організації

Зустріч у Стокгольському університеті, департамент наукових досліджень

Знайомство із діяльністю Молодіжного центру

Зустріч із представниками Асоціації молодіжних громадських організацій

Молодь змінить Україну, бо якщо не ми, то хто?

Факультети: 

Діяльність: