Полтавська зимова студентська республіка

7–9 лютого 2020 року в мальовничих гоголівських місцях на Миргородщині відбувся черговий етап проєкту «Полтавська зимова студентська республіка» у формі інтелектуальної гри «Прогрес Полтавщини: між еволюцією та революцією». Доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавської державної аграрної академії Приходько С. М. долучився до цього заходу як експерт.

Близько 70 осіб стали учасниками проєкту, серед них і студентство Полтавської державної аграрної академії.

У ході гри молодь висувала пропозиції щодо шляхів розвитку Полтавщини, презентувала різноманітні інноваційні проєкти, висловлювала оригінальні ідеї щодо модернізації гуманітарної сфери нашого краю.

Приємно, що студентство не залишається осторонь сучасних суспільних проблем і цікавиться станом справ на Полтавщині.

Окремо слід відзначити участь у грі та дискусіях відомого політолога Андрія Окару.