Посадіть калину біля серця, щоб цвіла вона у вас в душі...

Здавна в Україні калина вважалась символом любові, щастя, краси, поваги. Упродовж довгої холодної зими палахкотять рубіновим намистом на калині яскраво-червоні плоди. А коли уважно придивитися до її зернини, то можна побачити, що вона нагадує маленьке серце. Калина символізує материнство: кущ – сама мати, а цвіт і ягідки – діти. Вона також є уособленням дому, батьків, усього рідного. Калина біля материнської хати – не тільки краса, а й наша берегиня. Плоди калини стали символом мужності людей, що віддали своє життя в боротьбі за Україну. Тому калина символізує незламність духу в боротьбі за незалежність рідного краю, свободу й людську гідність.

Тож напередодні 14 ЖОВТНЯ – СВЯТА ПОКРОВИ, ДНЯ КОЗАЦТВА І ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ студентська Рада (Павло Карпець) і студенти факультету ветеринарної медицини ПДАА, ректорка ПДАА  Валентина Аранчій, проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Костенко, проректорка з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамара Шаравара та декан факультету ветеринарної медицини Сергій Кулинич разом висадили саджанці калини на території факультету. Дякуємо ректорату, студентам і викладачам ПДАА за участь в акції і сподіваємося, що саджанці приймуться і будуть тішити всіх своїм хвилюючим, духмяним ароматом, чудовим цвітом і плодами.