Потрійне свято для ЗВО 2 і 3 курсів факультету агротехнологій та екології

30 вересня доцент кафедри рослинництва Антонець М.О. привела ЗВО 2 і 3 курсів факультету агротехнологій та екології до відділу документів із природничих та аграрних наук Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, де відбулося чудове потрійне свято.

По-перше, у цей день працівники відділу відмічали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

По-друге, професор кафедри землеробства Опара М.М. змістовно розповів усім про 135 річницю Полтавського дослідного поля.

По-третє, зав. відділом Н.О. Коломієць привітала доцента кафедри захисту рослин В.М. Самородова із цікавим ювілеєм. Він користується бібліотечним фондом вже 50 років. За цей період Віктор Миколайович сам став книжковим донором.

За останні 10 років читач - ювіляр подарував бібліотеці майже 900 примірників різних видань на загальну суму 27000 грн.