Поєднання наукових досліджень і навчального процесу здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії

На факультеті агротехнологій та екології продовжується наукова робота зі здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 201 «Агрономія». Цього разу студенти були залучені до обліку насіннєвої продуктивності енергетичних культур, адже осіння пора – це найкращий період для збору насіння багаторічних злакових рослин.

Здобувачі вищої освіти під керівництвом Максима Кулика  відібрали (за відповідними методиками) на дослідних ділянках насіння таких енергетичних культур: світчграсу, індіанграсу, бігблуестему та ін.

Аспіранти, крім наукових цілей, використають насіннєвий матеріал у навчальному процесі під час опановування навчальної дисципліни «Енергетичні культури». Завдяки сформованій колекції насіння енергетичних культур і допоміжним методичним матеріалам студенти мають змогу більш ефективно засвоювати основні поняття та виконувати завдання лабораторних робіт.