Практична підготовка студентів спеціальності «Облік та оподаткування» на базі Всеукраїнської мережі соціальних магазинів «Аврора»

Студенти освітнього ступеня бакалавр 9 жовтня 2019 року відвідали головний офіс компанії «Аврора». Мета заходу – підвищення теоретичних, методологічних навичок та практичних умінь здобувачів вищої освіти; знайомство з особливостями здійснення обліку, зокрема складського, на підприємствах роздрібної торгівлі, а також із процесом переоцінки запасів та формування торгової націнки.

Практикуючі бухгалтери провели лекцію та відповіли на запитання учасників заходу.

Подібні зустрічі, організовані викладачами кафедри «Бухгалтерського обліку та економічного контролю» Полтавської державної аграрної академії, реалізовують наочно-практичне завдання – ознайомлення із прикладами здійснення професійної діяльності, налагодження відносин з бізнес-компаніями м. Полтава і, зрештою, сприяють підвищенню рейтингу закладу вищої освіти. Така співпраця дає можливість випускникам за рекомендаціями академії працевлаштуватися в цих компаніях.