Практичний семестр IMA

 

Реєстрація на навчання міжнародному магістерському курсі «Аграрний менеджмент» (IMA) в університеті прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф в 2019 р.

 

Для навчання в практичному семестрі IMA в університеті прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф з квітня 2019 року кандидати повинні зареєструватися на нашому сайті до 20.01.2019 року. Кандидати повинні заповнити заявку і завантажити необхідні документи як ПДФ файл (назву файлу вказувати тільки латинськими літерами, не більше 2 МБ).

Якщо студент до 20.01.2019 ще не отримав Мовний сертифікат для заявки, сертифікат можна надіслати пізніше, до 01 березня 2019 року. Якщо до цього терміну сертифікат не буде надіслано, запрошення не буде!

  Якщо студент навчається на останньому семестрі бакалаврату, він повинен отримати диплом до 01 липня 2019 року. Здача іспиту або захист дипломної роботи можливий або по відео зв'язку, або студентам буде надано можливість, максимум на 10 днів, за свій рахунок повернуться додому і здати всі іспити.

Також з 2019 року змінилися вимоги і підтвердження мовного рівня вступників на проходження практичного семестру в міжнародному магістерському курсі «Аграрний менеджмент» в університеті прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф!