Презентація спеціальності 126 "Інформаційні системи та технології"

21 лютого 2020 року на базі кафедри інформаційних систем та технологій для учнів 10 класу Полтавської гімназії «Здоров’я» №14 відбулася презентація спеціальності 126 "Інформаційні системи та технології".

Здобувачі вищої освіти, описавши основні напрями ІТ-індустрії, визначили, що є важливим для майбутніх фахівців цієї спеціальності та розповіли школярам, які можливості вони отримують під час навчання в ПДАА.

Студенти висвітлили свою участь в діяльності кафедри, представили інформацію про наукову діяльність та про заходи, у яких вони беруть участь разом з викладачами в академії та поза її межами.

Під час зустрічі було запропоновано до перегляду інформаційний ролик про спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології»