Презентація загальноакадемічного заходу: "Жінка - берегиня нашого факультету"

11 березня 2019 року в народному музеї Полтавської державної аграрної академії відбулася презентація загальноакадемічного заходу «Жінка – берегиня нашого факультету».

Першим факультетом, який презентував своїх берегинь, був факультет ветеринарної медицини (заступник декана з виховної роботи, к.вет.н., доцент Омельченко Г.О.)

А жінка – скарб, а жінка – мить і вічність,

Вона мов міф, то є, а то нема.

Вона свята і безкінечно грішна

Та, до смішного, щира і проста…

Знайомство з діяльністю академіка, доктора ветеринарної медицини, професора Алевтини Федорівни Каришевої (1935- 2014 ) викликало жвавий інтерес у молоді.

Своїми спогадами про студентське  життя, наукову працю, здобутками поділилися: к.б.н., доцент нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Бердник Ірина Юріївна; к.вет.н., професор кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки Передера Жанна Олександрівна; ст. викл. кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Шерстюк Любов Миколаївна.

Мітки: