Презентація здобутків факультету ТВППТ

З 17 по 21 жовтня факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва презентував програму тижня факультету.

Були презентовані здобутки факультету за 84 роки його існування. Цікавість викликала виставка навчально-методичної літератури викладачів та виставка творчих робіт студентів, презентація студентської стінгазети «Ріг достатку» та вітальних стіннівок студентів першого курсу, фотовиставка робіт студентів.

Кафедра розведення та генетики сільськогосподарських тварин в ці дні провела науково-практичну конференцію «Генезис сільськогосподарських тварин».

Студентська рада факультету організувала силами студентів: флеш-моб, святкове карооке, квест програму, турнір з міні-футболу на кубок декана факультету, ігри на перехідний кубок декана факультету ТВППТ з настільного тенісу серед студентів ВНЗ м. Полтави.

За сприяння бібліотеки цікаво пройшли Уроки пам’яті, присвячені письменнику –земляку Григору Тютюннику.

Закінчився тиждень факультету показом короткометражних фільмів на екологічну тематику та святковим концертом.