Продовжилася презентація загальноакадемічного заходу «Жінка – берегиня нашого факультету»

14 березня 2019 року в народному музеї Полтавської державної аграрної академії продовжилася презентація загальноакадемічного заходу «Жінка – берегиня нашого факультету».

Берегинями факультету обліку та фінансів є: Аранчій Валентина Іванівна, ректор академії, к.е.н.,  професор; Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, декан факультету, к.е.н., доцент; Глущенко  Юлія Анатоліївна, к.е.н., доцент.

Студенти факультету економіки та менеджменту виступили з доповідями про видатних жінок рідного факультету: Самчук Марію Андріївну, к.е.н., доцент; Ковбасу Ольгу Олександрівну, к.е.н., доцент; Сосновську Ольгу Олександрівну, к.е.н., доцент.

Наприкінці заходів студенти ставили різноманітні запитання, насолоджувалися музичними привітаннями.

Мітки: