Проект «Студентський куратор»

Протягом вересня 2015 року Студентська рада факультету обліку та фінансів провела перші ознайомчі адаптиви для студентів першого курсу та скороченого терміну навчання. Проект "Студентський куратор" був вперше започаткований саме на нашому факультеті та вже в котрий рік вдало проводиться студентами-активістами. Цей рік не є виключенням!!! Неймовірна кількість емоцій, нових вражень та друзів, купа нової інформації про студентське життя, багато смачної піци й напоїв та невеличка посвята. Ось, що отримали студенти на цих адаптивах. Судячи з посмішок на їхніх обличчях та запалу в очах після всіх подій, ми маємо надію, що всі вони залишаться у нашій дружній Родині під назвою Студентська рада факультету обліку та фінансів.