Профоріентація в НВК № 16

24 квітня 2018 року було проведено профорієнтаційну роботу з випускниками НВК №16 м. Полтави щодо вступу до Полтавської державної аграрної академії за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Профоріентаційну роботу провів Писаренко В'ячеслав Петрович – доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування. В заході взяли участь 36 випускників та заступник директора школи Явтушенко Світлана Павлівна – здобувач ступеня вищої освіти «Магістр» спеціальності «Публічне управління та адміністрування».
До випускників була доведена інформація щодо умов вступу до ПДАА, в тому числі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», роз’яснені посадові обов’язки майбутніх спеціалістів з публічного управління, умови працевлаштування та перспективи просування по службі.